Rastgele sohbet etmek

Rastgele sohbet etmek

Bir anlık güzel dakikalar yaşamak veya yeni bir kişiyle tanışmak için insanların rastgele sohbet deneyiminden mahrum kalmak istemediklerini görüyoruz. Ancak bu bizce şans oyunu oynamaktan farksız bir durumdur.

Bu sitelerin kesinlikle ücretsiz olduğu iddiası kesinlikle yanlıştır. Diyelim ki bir siteye giriş yaptınız bir insanla tanıştınız ve konuşuyoruz. Aradan 3 gün geçtikten sonra aynı yeri ziyaret ettiğiniz de kameranın çalışmadığını fark ettiniz. Biraz incelemeden sonra sohbet için sizden ücret ödemeniz gerektiği bilgisine ulaştınız. Kendi kendinize bu ne demek oluyor şimdi? Diye muhakkak sorarsınız. Evet kullanmış olduğunuz sayfa size 3 günlük bir deneme sunmuş bundan sonra kullanmak istiyorsanız kesinlikle ücret ödemelisiniz. 

Kullanıcıları yanıltıcı ve aldatıcı olarak kullanılan en etkili yöntemlerden biridir. Lütfen programımızı indirin bir aylık kullanım kazanın. Böyle bir şeyle karşılıyorsanız kesinlikle o siteyi terk etmelisiniz. Size göre o programı yükleyip bundan sonra hiçbir ücret ödemeyeceğiniz algısına veya düşüncesine kapılabilirsiniz. Belirli bir zamandan sonra göreceksiniz ki yine aynı şekilde sizden maddi olarak bir talepte bulunacaklar.

Rastgele sohbetin tamamı ile bir denetim mekanizmasının olmaması sizi veya bir başkasını zora sokabilir. Her yerde olduğu gibi bu tür yerlerde de müstehcenlikten hoşlanan veya değişik bir arayış içinde olan kişiler olacaktır. Kamerayı açtığınız da karşınıza çıkan kişinin müstehcen bir halde olması sizi rahatsız edecektir. Bunun yerine denetimi ve güvenliği üst düzeyde olan yerleri tercih etmelisiniz.

Burada standardı belirleyecek olan da yine sizlersiniz. Kendi çizginizi belirlemeyi seçtiğiniz zaman doğru yeri kesinlikle bulacaksınız. Kendinize değer verirseniz size de değer veren yeri rahatlıkla bulabilirsiniz. Son derece masum gibi görülen bu siteler aslında kişilerin hem zamanından çalarken hem de maddi ve manevi zarara uğratabiliyor.

Retour à l'accueil